Nike Air Max 1 Anniversary - Magma Orange DC1454

Nike Air Max 1 Anniversary – Magma Orange (Total Orange)

Gisteren werden we al verrast met de aankondiging van de Nike Air Max 1 Anniversary – Hunter Green en vandaag is er een foto opgedoken van een oranje variant. Deze lijkt de naam Magma Orange te krijgen. Nike heeft zelf nog niets officieel bekend gemaakt, dus dit artikel is gebaseerd op geruchten. Echter zijn er twee Air Max 1 schoenen aangekondigd om de droppen op 30 juli 2020. Wij verwachten dat dit de Hunter Green en Magma Orange zijn zullen zijn.

» Nike Air Max 1 Anniversary Pack 2020

Bron: @offspringhq

Bovenstaande foto werd vandaag (16-07-2020) gedropt op het Instagram account van @offspringhq. Aangezien het om een foto gaat en geen schets (zoals vaak bij @PY_Rates_), hebben we het vermoeden dat dit de schoen zal zijn die samen met de Hunter Green gaat droppen.

Eerder kregen we signalen dat er wel eens drie colorways konden gaan komen. Door de officiële foto’s van de groene variant, leek deze een feit. Echter doken er ook foto’s op van een (donker) rode en blauw/paarse variant. Dit lijkt ‘m dus niet te worden. Of deze colorways overigens gaan droppen is nog even afwachten. De Magma Orange lijkt het te zijn geworden.

Nike Air Max 1 Anniversary – Magma Orange / Total Orange

De Magma Orange ziet er op het oog vrij simpel uit. Maar wat deze schoen zo vet maakt is het feit dat ze True to OG lijken te zijn. De upper is wit met wolfgrey en de mudguard, swoosh en alle andere details zijn oranje. Volgens de huidige geruchten wordt deze Air Max 1 onderdeel van de Anniversary collectie (bron: SneakerNews.com). In 2018 dropte hiervoor het laatste model met de Nike Air Max 1 – Aqua.

De Nike Air Max 1 Anniversary – Magma Orange komt sneller dan je denkt! Deze sneaker zal waarschijnlijk droppen via de SNKRS App en de bekende Nike retail stores.

Naam: Magma Orange / Total Orange
Release: 30 juli 2020
Prijs: €140,-
Produc nr: DC1454-101

Mocht er meer informatie over deze Nike Air Max 1 Anniversary komen, dan zullen we je op de hoogte houden. Vergeet ons niet op Instagram te volgen @sneakerforumnl

Over Bas van Rooij

Sneakerhead en oprichter van Sneaker-Forum.nl

Bekijk ook eens

Nike Dunk Low Premium (WMNS) - 'Bacon' (FB7910-600) Sneaker Kalender

Preview: Nike Dunk Low Premium (WMNS) – ‘Bacon’

Er zijn beelden opgedoken van de Nike Dunk Low Premium (WMNS) – ‘Bacon’ (FB7910-600). Een …

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *