Het ziet er naar uit dat de Off White X Air Jordan 4 – Sail snel gaat droppen. Het is de zoveelste samenwerking tussen Virgil Abloh en Nike en het gaat zeker nog niet vervelen. Deze schoen is al een tijdje gelekt met foto’s, maar nu zijn de officiële foto’s en release datum dus bekend gemaakt.
De Air Jordan 4 – ‘Sail’ is dus een Off White collab en dat is goed te zien. Boven de air bubble staat in karakteristieke letters ‘AIR’ geschreven. Ook zal er weer ‘SHOELACES’ op de veters komen te staan. Deze komen in drie kleuren; wit, zwart en gebroken wit (sail). Natuurlijk heeft deze schoen ook een Off White zip tie die in dezelfde colorway komt als de schoen.
De Air Jordan 4 – Sail komt in de standaard Jordan 4 box, maar zal voorzien zijn van ronde gaten. Wederom een signature van Virgil Abloh’s Off White.
25 juli 2020 is de datum die in de agenda genoteerd mag worden. En naar alle waarschijnlijkheid zal de schoen via Nike gedropt worden. Houdt de SNKRS app goed in de gaten (vergeet niet de nieuwste versie van deze app te downloaden).
Off White x Air Jordan 4 – Sail style nr: CV9388-100
Off White X Air Jordan 4 – Sail
Bovenstaande foto’s komen niet alleen van het account van Nike, maar ook van de Twitter pagina van J23 iPhone App.
Mocht er meer informatie komen over de Air Jordan 4 – Sail, dan zullen we dat laten weten op onze website, Instagram of Facebook.
Laat hieronder even weten wat je van deze sneaker vindt.