New Balance 1700 X 24 Kilates - Gaudi - Modernism Pack

24 Kilates x New Balance 1700 – Gaudi (modernism pack)

De New Balance 1700 X 24 Kilates – Gaudi wordt door member @maksmonster onder de loep genomen. Hij schreef een sneaker review over deze schoen uit de Modernism Pack. Maxis een van de gelukkige bezitters van deze sneaker, waar er slechts 144 van gemaakt zijn. In een Sneaker Blog Story beschreef hij hoe hij in 2006 aan deze schoen is gekomen.

Schrijver Shout-Out
Schrijver Shout-Out
Deze Sneaker Review is geschreven door @maksmonster.
Hij is ook te volgen op Instagram (@maxmonster).

Klik hier om Max Melching (@Maksmonster) te volgen op Instagram

New Balance 1700 X 24 Kilates – Gaudi

Zo’n 3 jaar na de opening in 2005 van 24 Kilates in Barcelona besloot het team twee paar sneakers uit te brengen om Barcelona als sneakerstad op de kaart te zetten. Om de stad te promoten hebben ze ervoor gekozen om 2 wereldberoemde Catalanen te nemen als inspiratie. In het specifiek 1 van hun legendarische kunstwerken. Antoni Gaudi is 1 van de Catalanen waar 24 Kilates zich door hebben laten inspireren. De wereldberoemde architect die faam heeft vergaard met onder andere zijn (tot op heden niet afgemaakte bouwwerk), Sagrada da Familia.

Het team van 24 Kilates besloot om een ander bouwwerk wat wel is afgerond te nemen als inspiratie voor hun eerste collaboration als sneakerwinkel. Parc Guell bovenop de heuvels van Barcelona diende dankzij zijn kleurrijke mozaïek motieven als een uitstekende inspiratiebron voor het sneakermodel New Balance 1700. Een sneaker met een witte midsole en een voornamelijk zwarte upper zodat het kleurrijke mozaïek patroon nog meer opvalt. Daarnaast is de sneaker afgewerkt met gekleurde stiksel in de kleuren van het mozaïek en daarnaast ook veters in dezelfde kleuren. Daarnaast is er ook nog een bijpassende New Era pet bij uitgebracht met onder de klep het bijpassende mozaïek patroon.

Wereldwijd zijn er van deze sneaker maar 144 paar uitgebracht (zoals vele New Balance in die tijd) dus in trek onder sneakerverzamelaars waaronder mijzelf. Retail van de New Balance was €200 en van de New Era 59Fifty Fitted Cap was het €50.

New Balance 1700 X 24 Kilates – Gaudi
Kleur:
Stijl Code:
Release Datum: 12-04-2008
Retail Prijs: €200

De New Balance 1700 X 24 Kilates – Gaudi is met een oplage van 144 stuks zeer lastig te bemachtigen. Op sites als Stockx en GOAT is deze schoen niet meer te vinden.

Sneaker Review: New Balance 1700 X 24 Kilates - Gaudi

Materialen - 9
Comfort - 8
Looks - 10
Extra's - 7
Prijs - 6
Hype - 6

7.7

SCORE

User Rating: 4.5 ( 1 votes)

Over Max Melching

Bekijk ook eens

adidas x Clarks x Ronnie Fieg - 8th Street Samba

adidas x Clarks x Ronnie Fieg (Kith) – 8th Street Samba

adidas en Ronnie Fieg hebben in het afgelopen half decennium al meerdere malen samengewerkt en …

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *