Travis Scott x Air Jordan 1 Low OG - 'Black Phantom' (DM7866-001)

Travis Scott x Air Jordan 1 Low OG – ‘Black Phantom’ (DM7866-001)

Vlak voor het eind van 2022 zal de Travis Scott x Air Jordan 1 Low OG – ‘Black Phantom’ uitkomen. Wederom een lage Jordan, die dit keer (bijna) volledig zwart zal zijn. In dit artikel hebben we alle officiële foto’s op een rij gezet en lees je alles over deze sneaker. Natuurlijk hebben we ook alle release informatie verzameld.

De Amerikaanse rapper ‘Travis Scott’ blijft maar samenwerkingen droppen met Nike en Jordan Brand. Dit jaar kwam er al de ‘Reverse Mocha’ op de markt en nu maken we ons op voor de ‘Phantom Black’. Deze naam is overigens nog niet bevestigd door Nike, maar verwijst in ieder geval naar de kleurcode.

Artikel: Travis Scott x Air Jordan 1 Low OG – ‘Reverse Mocha’ (DM7866-162)

Deze Travis Scott x Air Jordan 1 Low OG – ‘Black Phantom’ komt natuurlijk in een speciale doos. De ‘box’ is zwart en voorzien van de verschillende Travis Scott en ‘Cactus Jack’ logo’s. Daarnaast zal er een bandana bij de schoen komen. Ook komt de sneaker met drie verschillende veters.

De sneaker is bijna volledig zwart. Alleen de stitching is wit, wat een gaaf contrast geeft. De upper is volledig van suède gemaakt. Natuurlijk is de buitenste Swoosh omgekeerd, wat het signatuur van Travis Scott is. Op de tong is het ‘Cactus Jack’ logo verwerkt en op de hak van de sneaker is ook een tof detail te vinden. Op de rechter sneaker staat het standaard ‘Wings’ logo, maar op de linker sneaker is op de hak een bij te vinden. Dit is een verwijzing naar ‘Stormi’ de dochter van de rapper.

Travis Scott x AJ1 Low – ‘Black Phantom’

Update 13-12-2022
De 'Phantom Black' is ingeladen in de SNKRS App. Via onderstaande link ga je direct naar deze sneaker.

Update 10-12-2022
De eerste raffles zijn live. Het is wachten op de SNKRS App, maar het inladen kan niet lang meer op zich laten wachten.

Update 19-09-2022

Deze gave Travis Scott samenwerking zal vlak voor de kerstdagen uitkomen. In onderstaand overzicht hebben we nu 15 december staan en het lijkt er op dat deze datum vast staat. Mochten er dingen veranderen, dan lees je dat hier.

Bij Stockx is deze Dunk Low al wel te koop.

Naam:

Colorway:

Release:

Prijs:

Product nr:

'Black Phantom'

Black / Phantom

15 december 2022 📆

€160

DM7866-001

Over Bas van Rooij

Sneakerhead en oprichter van Sneaker-Forum.nl

Bekijk ook eens

adidas x Clarks x Ronnie Fieg - 8th Street Samba

adidas x Clarks x Ronnie Fieg (Kith) – 8th Street Samba

adidas en Ronnie Fieg hebben in het afgelopen half decennium al meerdere malen samengewerkt en …

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *