Home A Ma Maniere x Air Jordan 5 – ‘Dawn’
A Ma Maniere x Air Jordan 5 - 'Dawn' (FZ5758-004) Sneaker Kalender

A Ma Maniere x Air Jordan 5 – ‘Dawn’

Binnenkort zal de A Ma Maniere x Air Jordan 5 – ‘Dawn’ (FZ5758-004) uitkomen in de SNKRS App van Nike. Nu is de Air Jordan 5 aan de beurt voor een A Ma Maniere make-over. Al eerder zijn ze aan de slag gegaan met de Air Jordan 1, 2, 3, 4 en 12. Nu gaan ze eindelijk aan de slag met de robuuste Air Jordan 5. Bij deze collab mag je er van uitgaan dat er mooie materialen en kleuren worden gebruikt…. [ lees verder ]

Update 20-11-2023
Het is niet de 'Photon Dust', maar de 'Dawn'. Onder deze naam is deze sneaker ingeladen in de SNKRS App en bij de verschillende winkels. Via onderstaande links ga je naar deze sneaker.

Update 28-09-2023

Na de eerste officiële beelden is er nu ook een officiële releasedatum. Op 22 november gaat deze Air A Ma Maniere x Air Jordan 5 (WMNS) - 'Photon Dust' uitkomen in de SNKRS App van Nike. Op het moment van schrijven is de sneaker nog niet ingeladen, maar dat kan ieder moment gebeuren.


Officiële aanbieder(s):

Resell aanbieders:

Andere aanbieders:

Sneaker informatie:

Naam:

Colorway:

Release:

Prijs:

Product nr:

'Dawn'

Photon Dust/Black-Diffused Blue-Pale Ivory

27 november 2023 📆

€230

FZ5758-004

The event is finished.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *