Home Nike Air Max 1 ’86 – ‘Lost Sketch’
Nike Air Max 1 ’86 - 'Blue Safari' (DV7525-001)

Nike Air Max 1 ’86 – ‘Lost Sketch’

De Nike Air Max 1 ’86 – ‘Lost Sketch’ (Blue Safari) is opgebouwd vanaf een donkerblauwe outsole, met daarop een vergeelde midsole. Met deze vergeling proberen ze de sneaker een vintage look te geven. Natuurlijk is deze midsole voorzien van een extra grote Air Unit (Big Bubble). Opvallend is het woord ‘Air‘ dat boven de air unit staat geschreven. Dit is nieuw en stond niet op voorgaande ’86 modellen…. [ lees verder ]

Update 08-06-2023
Deze Big Bubble variant is in de SNKRS App ingeladen onder de naam 'Lost Sketch'. Via onderstaande link ga je direct naar deze sneaker.

Update 20-05-2023

Met de komst van de Nike Air Max 1 ’86 - 'Blue Safari' is er weer een Big Bubble aangekondigd. Deze zal op 16 juni uitkomen in de SNKRS App en bij verschillende winkels. In onderstaand overzicht lees je waar deze te koop zal zijn.


Bij winkels als Stockx, is deze sneaker al te koop.

Officiële aanbieder(s):

Resell aanbieders:

Andere aanbieders:

Sneaker informatie:

Naam:

Colorway:

Release:

Prijs:

Product nr:

'Lost Sketch'

Light Smoke Grey/Diffused Blue

€160

DV7525-001

The event is finished.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *