Home Nike Dunk Low – ‘Tan Suede’
Nike Dunk Low - 'Tan Suede' (DZ4513-200)

Nike Dunk Low – ‘Tan Suede’

Binnenkort dropt de Nike Dunk Low – ‘Tan Suede’. Een heerlijke colorway voor de feestdagen. Deze sneaker straalt rust uit en is gemaakt van mooie materialen. De outsole is een gumsole, wat heerlijk loop en ook nog eens goed staat. Op deze outsole zit een witte midsole. De upper is een mix van leer en suède en kent crèmekleuren.

In onderstaand overzicht zie je wanneer deze ‘Tan Suede‘ colorway uit gaat komen. Je leest hier ook bij welke winkels deze sneaker te koop zal zijn. Door op een van de links te klikken, ga je direct naar de betreffende sneaker.

Update 20-12-2022
Op 22 december dropt de Nike Dunk Low - 'Tan Suede'. Een heerlijk rustige colorway, die perfect kan voor de feestdagen. In onderstaand overzicht ga je direct naar deze sneaker, die uitkomt op de website en app van Nike.

Ook bij Stockx is deze sneaker te koop.

Naam:

Colorway:

Release:

Prijs:

Product nr:

'Tan Suede'

Rattan/University Gold/Light Bone/Wheat Grass

22 december 2022 📆

€120

DZ4513-200

The event is finished.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *